Katılımcı Yorumları

Melike Ö.

Yasemin Hanım’ın eğitimine katıldıktan sonra kendime, hayata ve olaylara başka gözle bakma şansım oldu. Farkındalığım arttı. Yani öğrendiklerimi hayatıma aktardım. Kararlarımı doğru zamanda mı alıyorum diye sorgulamaya başladım. Bu açıdan beni çok etkiledi. Üstelik konuyu aktarırken ilgiyi hep üstte..

DEVAMI

Oya Ç.

Yasemin Hanım konularını tutarlı, iyi araştırılmış ve keyifli bir tarzda sunuyor...

DEVAMI

Semih E.

Kendisinin mitolojiye ve Jung’a ve genel olarak psikolojiye dair bilgisi şapka çıkartılacak cinsten. Ben genellikle 25 dakikayı aşan sunuları/konuşmaları dinleyince çok sıkılırım. Bir buçuk saate yakın bir sunuyu beni sıkmadan, zamanın nasıl geçtiğinin farkında olmadan, sürekli ve merakla dinlediğim..

DEVAMI

Ülkü S.

Yasemin hanımın eğitimi o kadar ilginçti ki günlerce üstünde düşündüm. Kendime başka bir pencereden bakmama ve zaman zaman görmemezlikten geldiğim öteki kendime doğru heyecan verici bir yolculuğa çıkmama vesile oldu...

DEVAMI

Emel Ş.

Tanrıçalarla ilgili sunumuna katılmadan önce antik çağlarda tapınılan tanrıçalarla bir ilgim olacağını hiç düşünmemiştim. Keyifle dinlediğim sunumda hiç ummadığım bir sonuçla karşılaştım. Açıklamalardan sonra düşününce evet içimdeki tanrıça doğruydu...

DEVAMI

Nesrin Ö.

Yasemin hanımın Antik Yunan Mitolojisi ile bugünü karşılaştırdığı bir eğitimine ve Dört Element seminerlerine katıldım geçen yıl. Farkındalık yaratmada ve insanın kendini anlamlandırmasında çok olumlu etkilerini gördün. Neyi neden yaptığımı bilmek, zaaflarımı ve güçlü yönlerimi tanımak hayatımı kola..

DEVAMI

Yüksel B.

Mitolojik bir yolculukla kendinizi tanımanıza yardımcı olacak etkileyici bir eğitim...

DEVAMI

Emin S.

Yasemin Manavbaşı’nıneğitimine katılarak hem keyifli, hem de zaten aşina olduğum Tanrıçaların bendeki ve çevremdeki insanlardaki dışa vurumunu gördüm. Yasemin Hanım’ın bilgili ve keyifli anlatımıyla geçen slayt gösterisinin ardından yaptığı test ile içimizde barındırdığımız farklı mitolojik tanrıçal..

DEVAMI